فروش آغاز یک پیوند دائمی است

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
  • نظرات : بدون دیدگاه

فروش- آغاز- یک- پیوند- دائمی -است

جهانی شدن تجارت در دنیای امروز باعث بروز تحولات گسترده و سریع در تمام ابعاد بازارهای جهانی شده است، فرآیند جهانی شدن سبب شده است که کشورهای جهان رقابت تنگاتنگ برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازارهای جهانی را داشته باشند. در این میان بازار ایران نیز از جاذبه های بی شماری برای تولید کنندگان جهانی برخوردار است . ّدر این رهگذر چه بسیار تولید کنندگانی که بعضا منافع خود را در تولید محصولات بی کیفیت و تقلبی می دانند.

از دیرباز کپی و تقلب یکی از جرم های تاریخی بوده است تا آنجا که ساخت و واردات محصولات بی کیفیت در حوزه ابزار  یکی از مشکلات فراروی برندهای اصلی بوده است . اتفاق زمانی رخ می دهد که یک برند در بازار به موفقیتی دست پیدا کرده و سهم بزرگی را به خود اختصاص میدهد ، درست در این نقطه زمان برای ایجاد تقلب نسبت به آن برند بوجود آمده است ، ابزار برقی تقلبی شباهت زیادی به کالاهای اصلی دارند ولی از لحاظ کیفیت ، عملکرد و دوام در سطح پائین تری از کالاهای اصلی قرار دارند .

اما سوال اینجا است که چه عاملی سبب میشود تا مشتریان تمایل به خرید اینگونه ابزار داشته باشند ، اصلی ترین عامل انتخاب ابزار در شرایط رکود بازار برای مصرف کنندگان ، قیمت کالا است و از آنجا که قیمت ، ارتباط تنگاتنگی با سطح درآمد مشتریان یک محصول دارد، واردکنندگان سودجو از این شرایط به خوبی استفاده میکنند تا با معرفی برندهای تقلبی در سطح قیمت پائین تر از برند اصلی توجه مصرف کننده را به خود جلب کرده و در نهایت ابزارهای خود را در بازار به فروش برسانند.

بازار پررقابت امروزی ما را بر آن داشته تا به عنوان نماینده انحصاری ابزار برقی هیتاچی ژاپن در ایران با موضوع فروش به صورت جدی برخورد کنیم و اطلاع رسانی به مشتریان را در اولویت کاری خود قرار دهیم. ما به خوبی دریافته ایم که فروشندگان قلابی در کمین هستند تا با فریب مشتریان آنان را وادار به خرید محصولات بی کیفیت خود کنند و از این گذر سود خوبی عاید خود کنند.

بازرگانی رهاورد، فروش را آخرین عملیات بازاریابی در یک معامله ، و شروع یک رابطه بلند مدت با مشتریان خود میداند و از هیچ اقدامی در جهت پیوند دائمی با مشتریان خود فروگذار نخواهد بود.

بازرگانی رهاورد نماینده انحصاری ابزار برقی هیتاچی ژاپن در ایران