درباره ما

بازرگانی رهاورد ، مفتخر به داشتن نمایندگی انحصاری ابزار برقی هیتاچی ژاپن در ایران می باشد، ابزاری با کیفیت استانداردهای جهانی، ایمن و قدرتمند که راهبری تولید ابزارهای پیشرفته را در کشور ژاپن دارا می باشد. محصولات این شرکت نه تنها کاربران را در زمینه های ، امنیت بالا و خستگی کمتر ناشی از کار با دستگاه پشتیبانی می کند. بلکه با استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات خود ، بهره مندی از دانش ارگونومی و نیز طراحی های منحصر به فرد خود، داشتن ابزاری مناسب را حق مصرف کننده می داند.

همچنین از سال ۱۳۹۵، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری قفل ایسا ایتالیا در ایران گردید، محصولات این شرکت نیز در ردیف با کیفیت ترین برندهای تولید قفل جهان می باشد.

 

شرکت هیتاچی با بیش از ۱۰۵ سال تجربه ، بزرگترین شرکت سازنده لوازم الکتریکی ژاپن و یکی از بزرگترین شرکت های هولدینگ در جهان است. تنوع محصولات و خدماتی نظیر سیستم های اطلاعاتی و مخابراتی ، سیستم های برق(نیروگاههای هسته ای ، حرارتی و هیدروالکتریکی) ، زیر ساخت های شهری و صنعتی (آسانسورها، سیستم های ریلی و لوکوموتیو…) ماشین آلات ساخت و ساز(لودرها، جرثقیل های مکانیکی ، و هیدرولیکی ….) وسایل و ابزار فلزی(کابل ها و سیم ها….) صنعت خودروسازی ، تجهیزات الکتریکی (ال سی دی ها، تجهیزات اندازه گیری ، تجهیزات مهندسی پزشکی و ابزارهای برقی )…. این شرکت را به بزرگترین شرکت عضو گروه تولیدی لوازم الکتریک در ژاپن تبدیل کرده است .

 

شرکت ایسا از سال ۱۹۷۸ در زمینه قفل های ایمنی فعالیت خود را آغاز کرده است و از سال ۱۹۸۲ به صورت مستقل پا به عرضه تولید قفل و محصولات مرتبط به آن شده است، توسعه این شرکت و برقراری کارخانه های تولیدی در سایر کشورهای اروپایی از سال ۲۰۰۱ انجام شد.